Hakkımızda

Kurumsal Şirket Profilimiz

1999 yılından itibaren LOÇA MÜHENDİSLİK olarak yeni inşa ve onarım tersanelerine hizmet vermekte olan şirketimiz, istikrarlı büyümesinin doğal sonucu olarak 2005 yılında Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde daha modern ve büyüyen yapısına cevap verebilecek kendi fabrikasına taşınmıştır. Sanayi Bölgesinde D/6 parselde 5000m2 kapalı, 1000m2 açık ve 12. Yol L/1-6 parselde 6000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde Tuzla Tersaneler Bölgesine ve yurtdışı siparişlere gemi donatım, gemi yapım, tekne yapım ve endüstriyel çelik yapılar konusunda hizmet vermektedir.

Şirketimiz müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı anlayışı kendisine şiar edinmiş olup, planlama safhalarına verdiği önemle zaman ve kalite beklentilerinde müşteri isteklerine en uygun çözümleri üretme konusunda tecrübelidir. Üretim esnasında süreçlerin kontrolü en üst düzeyde yapılmakta olup, her adımda müşteri denetimine açık imalat ve montaj yapılmaktadır.

Günümüz şirket varlıklarının en değerlisi olan çalışanlarına OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine uygun ergonomik ve güvenli çalışma ortamları sağlayan

ve ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini harfiyen uygulayarak müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda beklentilerin çok üstünde sonuçlar üreten şirketimiz, müşteri isterlerini her kademedeki çalışanlarının arzulu katkılarıyla en üst seviyede karşılamanın haklı gururunu her teslimatta bir kez daha yaşamaktadır.

Şirketimiz tüm üretim süreçlerinde ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemine gereken önemi vererek çevre bilinci ile hareket etmektedir.

  • Anahtar teslim iş teknesi yapımı,
  • Yeni inşa tekne dizaynı
  • Conversion dizaynı
  • Tamir ve Yeni inşa konularında danışmanlık,
  • Gemi donatımı,
  • Boru imalatı,
  • Makina donatımı,
  • CNC plazma ve oksijen kesim,
  • Outfitting, imalat, montaj konularında,

tersanelere yurtiçi, yurtdışı hizmet vermektedir. Bir gün veya yeniden birlikte çalışmak dileğiyle…

Gemi donatım, gemi yapım, tekne yapım ve çelik yapılar konusunda yenilikçi uygulamalar ile ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak sektör ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermektir.

LOÇA Mühendislik olarak; ulusal ve uluslararası platformda sektöründe güven veren, faaliyet alanında müşteri memnuniyeti çizgisini en üst seviyeye çıkaran ve kaliteli hizmet / üründe ilk akla gelen önder firma olmaktır.